Denis Grytsenko

THE ВЙО

Reggi music bandTHE ВЙО

 

Reggi music band

 

Точкою відліку стилю реггі в Україні можна вважати утворення гурту The ВЙО в м. Кобеляки, Полтавської обл. у 1991 році. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура і співак Мирослав Кувалдін. Протягом 10-річного існування гурту музиканти періодично розходилися, сходилися, до них приєднувались інші учасники. В 1995 році The ВЙО стали лауреатом „Червоної рути” із задиркуватою піснею „Ганжа”.

Пік популярності їх музики припав на часи співробітництва з мистецькою агенцією „Територія А” і ротації кліпів у однойменному хіт-параді. Споглядаючи колоритну зовнішність Мирослава, глядачі не могли повірити, що хлопець народився в східній Україні і „так добре розмовляє по-нашому” від народження. Саме в ті часи пісня Зорі ("Кожен з нас щось може...") стала маніфестом українських растафарі.
...але в 2000-му році гурт оголошує про припинення свого існування. Сергій Підкаура, як автор, співпрацює з провідними українськими музикантами (О. Пономарьов, Н.Могілевська), Мирослав Кувалдін розпочинає кар'єру телеведучого (канал М1) і записує сольний альбом "Зеркало Мира"...
...і ось після 8-річної перерви, аби задовільнити тягу меломанів до ностальгічних переживань, музиканти гурту The ВЙО вирішили відновити свою концертну діяльність, про що було оголошено влітку цього року, на фестивалі аматорського мистецтва "Вйо, Кобеляки" (www.viofest.at.ua). Також, було прийняте рішення про видання диску Ganja.

На сьогодні гурт The ВЙО це:

Мирослав Кувалдін — спів, гітара
Сергій Підкаура — гітара, бек вокал
Денис Гриценко - труба
Дракон - саксофон
Ілля Клімов — клавішні, секвенція
Сергій Чегодаєв — бас
Василь Солом'яний - барабани
Веб-сайт:
_______________________________________________________________________________
ЦIКАВО*

Сергій Підкаура — працюе з Наталкою Могилевською, пише iй пiснi, такi як "Вiдправила мессидж", "Вiдiрватись вiд землi"...
Денис Гриценко - окрiм роботи в "THE ВЙО" працюе з проектом Treeorange - фiналiстами нацiонального вiдбору на Евробачення 2012 вiд Украiни, ранiше спiвпрацював з групою "GUACHE", грае з колективом "Кука та банда" (групою вiдомого актора Михайла Кукуюка)
Ілля Клімов — ранiше працював з Веркою Сердючкою, зараз працюе на проектi "Велика рiзниця" в Украiнi
Сергій Чегодаєв — окрiм роботи в группi "THE ВЙО" працюе в проектi"Мандри"
Василь Солом'яний - окрiм роботи в "ТHE ВЙО" працював з колективом "HOBOT" i спiвпрацюе з групою "Кука та банда" ( проектом вiдомого актора Михайла Кукуюка)
_______________________________________________________________________________


Обновлен 09 ноя 2012. Создан 07 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником